Filorida Night Club

Filorida Night Club kapılarını araladığı her gün Show saatlerinin her gece olması nedeniyle siz de uygun olduğunuz bir anda gece kulübünü ziyaret edebilirsiniz. Sabah öğle akşam gece fark etmeden bistroda eğlenebilir ve birbirinden güzel heyecan verici striptiz showlar ve kucak dansları izleme şansını elde edebilirsiniz. Unutamayacağınız bir tecrübe yaşamanız muhtemel gece kulübünde çalışan tüm konsomatris bayanlar hem devlet hastaneleri tarafından doktor kontrollerinden geçmektedirler hem de gece kulübünde yasal olarak çalışmaktadır. Bu nedenle kim olduğunuz ya da ne iş yaptığınız fark etmeden hiçbir endişe duymadan dilediğiniz gibi gece kulübünün hizmetlerinden ve bayan konsomatrislerin sıcak karşılaşmalarından faydalanabilirsiniz.

Filorida Night Club Program Detayları

Kapı Açılış Saati: 20:00
Şov Bitiş Saati: 01:00
Gecelik Program: 01:00 – 08:00
Gündüz Program 1: 11:00 – 16:00
Gündüz Program 2: 16:00 – 21:00

Sizlerde Kıbrıs Filorida Gece Kulübü için rezervasyon yapmak istiyorsanız ekibimizle iletişime geçerek transferinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Daha Fazlası İçin bir önceki yazımız olan Sexy Lady Night Club başlıklı makalemizde Sexy Lady Gece Kulübü, Sexy Lady Night Club ve Sexy Lady Night Club Program hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir