Bütün bir yıl çalışmanın ardından yazın gelmesi ve havaların ısınmasıyla herkesin hayalini kurduğu yaz tatili zamanı geldi ve tatil planları yapılmaya başlandı. Bir hafta on gün sürecek tatil için belki de aylar öncesinden araştırmalar yapılmaya başlandı. Ultra her şey dâhil oteller, turlar, pansiyonlar araştırılıp bütçe planlamaları yapıldı. Türkiye’de oluşan tatil kültürü, seçilen otele giriş yapıldıktan sonra bir daha otel dışına hiç çıkılmadan her ihtiyacı otel içinden karşılayarak yapılacak şekilde oluşmaya başladığı için insanlar farklı seçenekler aramaya başladı.

Bu seçeneklerden birisini de hiç kuşkusuz Kıbrıs tatilleri oluşturuyor. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin olağanüstü güzellikte ki doğası, muhteşem plajları ve gece hayatı ile farklı bir tatil geçirmek isteyenler için farklı ve çok cazip bir seçenek oluşturmaktadır. Kıbrıs tatili düşünenler için en önemli unsurlardan bir tanesi gitmeden önce plan ve programın detaylı bir şekilde önceden yapılmasıdır. Yapılacak transferler, kalınacak oteller önceden ayarlanmalı ve öyle başlanmalıdır tatile.

Girne Gece Hayatı

Girne Gece Hayatı da Türkiye’de bulamayacağınız birçok seçeneği yasal olarak önünüze sunmaktadır. Kumarhane ve gece kulüpleriyle ünlü olan Girne, Lefkoşa, Magosa gibi şehirlerde 18 yaşın üzerinde ki yetişkinler için bir sürü aktivite ve heyecan bulmak mümkündür. Özellikle Girne Gece Hayatı eğlenceye meraklı yetişkinler için bulunmaz bir fırsattır. Birbirinden ünlü night cluplarıyla nefesinizi kesecek ve unutamayacağınız anlar yaşamanıza vesile olacaktır.

Böyle bir gece yaşamak için önceden araştırma yapıp, tatilinizi ayarlamanız yararınıza olacaktır. Konaklayacağınız otel, havaalanından otele, otelden gece kulübüne ulaşımınız önceden ayarlanmış olmalıdır. Aksi halde canınızı sıkacak olaylarla karşılaşmanız mümkün olabilir.

Sadece iki üç günlük kaçamaklar için ya da bekârlığa veda partisi gibi organizasyonlar için de Kıbrıs yoğun talep alan bir yerdir. Girne Gece Hayatı verdiği sayısız hizmetle müşteri memnuniyeti odaklı işletmelerle unutamayacağınız geceler vaat ediyor. Ayrıca ekonomik olması, sağlık açısından bir sıkıntısının olmaması ve tamamen yasal olması çekici sebeplerden önemli birkaçını oluşturmaktadır.

Unutamayacağınız bir tatil için Kıbrıs’ı ve özellikle Girne’yi listenizin ilk sıralarına almanız sizin için özel ve güzel bir seçenek olacaktır.

Daha Fazlası İçin bir önceki yazımız olan Lefkoşa Gece Hayatı başlıklı makalemizde gece kulüplerine transfer, Kıbrıs gece alemi ve Kıbrıs gece hayatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir