Güzelyurt Gece Hayatı

Kıbrıs adasının ve özellikle Güzelyurt Gece Hayatı hakkında detay duymayanınız yoktur. Adada tatil yapmamış olan kişiler bile adanın gece hayatının ne kadar canlı ve dopdolu geçtiğini kulaktan dolma bir bilgi olarak olsa bile duymuş olacaklardır. Sıcak dakikalara, renkli ve eğlenceli anlara ev sahipli yapan Kıbrıs geceleri yerli yabancı pek çok turistin ilgi odağındadır.

Kıbrıs adasının Güzelyurt şehri de bambaşka bir mekandır. Adanın kuzeybatısında bulunan şehir turunçgil bahçeleriyle ünlüdür ve adı gibi güzel yerleşim yeridir. Ülkenin ekonomisine de önemli katkısı olan şehir bünyesinde bulundurduğu bazı gece kulüpleriyle de ünlüdür. Gece hayatında önemli bir yere sahip bu gece kulüpleri Güzelyurt’ta nasıl hayat bulmuş sizlere aktaralım.

Güzelyurt Gece Hayatı

Şehirde bulunan Yakamoz Night Club, Bling Gece Kulübü, Five Star Night Club, Four Star Night Club hepsi de birbirinden hareketli ve eğlenceli mekanlardır. Bu dört adet gece kulübüne Güzelyurt Gece Kulüpleri yazımızda kısaca değinelim.

Yakamoz Night Club; Güzelyurt şehir merkezine uzaklığı 35 kilometre, Ercan Havalimanına uzaklığıysa 120 kilometredir. Gece kulübünün anlaşması bulunan taksi firmalarıyla müşteriler mekana ulaşım sağlayabilir, çevresinde bulunan otellerden birinde konaklayabilirler.

Bling Gece Kulübü; Güzelyurt şehir merkezine yaklaşık 5 kilometre mesafede, Ercan Havalimanına uzaklığı ise 74 kilometredir. Gece kulübünün anlaşmalı olduğu taksi firmalarından biriyle müşteriler mekana ulaşım sağlayabilirler, çevresinde bulunan otellerden birinde de konaklayabilirler.

Five Star Gece Kulübü; Güzelyurt şehir merkezine uzaklığı 4 kilometre kadardır, Ercan Havalimanına uzaklığı ise 74 kilometredir. Gece kulübünün anlaşması olan taksi firmalarıyla müşteriler mekana ulaşım sağlayabilmekteler, çevresinde bulunan otellerden birinde de konaklayabilme imkanına sahipler.

Four Star Gece Kulübü; Güzelyurt şehir merkezine uzaklığı 5 kilometre kadar, Ercan Havalimanına uzaklığı ise 76 kilometredir. Gece kulübünün anlaşması bulunan taksi firmalarıyla müşteriler mekana ulaşım sağlayabilirler, çevresinde bulunan otellerden birinde de konaklayabilirler.

Güzelyurt Gece Hayatı dendiği zaman şehirde gece hayatının nabzını tutan bu bahsettiğimiz mekanlardan dilediğinizi seçebilir, bu mekanların müşterilerine sunmakta olduğu üstün kaliteli hizmetlerden faydalanabilir, mekanlardaki güzel kızların birbirinden etkileyici danslarını ve sıcak şovlarını zevkle izleyebilir, Güzelyurt şehrinde geçireceğiniz tatilinize renkli ve sıcak anılar katabilirsiniz.

Daha Fazlası İçin bir önceki yazımız olan Lefkoşa Gece Hayatı başlıklı makalemizde gece kulüplerine transfer, Kıbrıs gece alemi ve Kıbrıs gece hayatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir