Kıbrıs Havalimanı Transfer

Bilindiği gibi havayolu ulaşımı yolcular tarafından en çok tercih edilen ulaşım şekli olma özelliğini taşıyor. Farklı noktalara seyahat edecek olan, özellikle yurtdışı seyahatleri yapan çok sayıda kişi hem güvenli bir ulaşım şekli olduğu için, hem de istenilen ülkedeki havalimanına çok kısa sürede ulaşım sağlanabildiği için seyahatlerinde havayolunu terci etmektedir. Dünyanın önemli ülkelerinden birisi olan Kıbrıs seyahatleri için de gerek ülkemizdeki, gerekse dünyanın dört bir yanındaki kişiler havayolunu tercih ederek, ulaşımlarını uçakla gerçekleştirmektedir.

Kıbrıs’a havayolu giden ziyaretçilerin tamamı KKTC’nin tek hava alanı olan Ercan Havalimanı’nı kullanmaktadır. Ercan Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra ise farklı ulaşım araçları ile istenilen adrese gidiliyor. Otobüs, taksi ve dolmuşlar havalimanından kent merkezine ya da istenilen yere ulaşım için kullanılan araçlardandır. Ancak bu toplu taşıma araçları zaten uzun bir süre hava yolculuğu yapan kişiler için farklı sorunlara neden oluyor. Gerek otobüs ve dolmuş gibi araçların duraklarda beklenmesi, gerekse taksilerin ücret olarak yüksek olması sebebiyle insanlar havalimanından istedikleri noktalara ulaşmakta farklı sorunlar yaşayabiliyorlar. Bu konuda yaşanan sorunlar nedeniyle geliştirilen ve ortaya çıkan Kıbrıs transfer hizmeti sayesinde isteyen herkes Kıbrıs Ercan Havalimanı’ndan istedikleri noktaya çok daha kolay ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlayabiliyor.

Kıbrıs Havalimanı Transfer

Kıbrıs Havalimanı Transfer konusunda hizmet alan misafirler bu konuda ekibimizle iletişime geçerek, uçuş tarihlerinden önce rezervasyon yaptırmak durumundadır. Aksi halde yaşanan yoğunluktan dolayı transfer için uygun araç bulunamayabilir. Böyle bir durum ile karşılaşmamak için Kıbrıs transfer konusunda hizmet alacak olan kişilerin mutlaka belirli bir süre önce rezervasyonlarını yaptırmaları gerekir.

Rezervasyon işlemi yapıldıktan sonra ekibimizin istediği tek şey, belirtilen gün ve saatte buluşma noktasında olmalarıdır. Sonrasında konusunda uzman olan araç şoförleri tarafından Kıbrıs’ın istenilen bölgesine rahat ve konforlu bir ulaşım sağlanır. Bu hizmetten yararlanmak isteyen kişiler farklı araçlardan istediklerini seçebiliyorlar. Böylece istenilen araçla da seyahat etme olanağı tanınmış oluyor. Sizlerde Kıbrıs’a gittikten sonra şehir merkezine gitmek için toplu taşıma araçlarını tercih etmek istemiyor ve daha rahat bir şekilde yolculuk yapmak istiyorsanız Kıbrıs transfer ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.